Menu

Træneroversigt

U5-U6 Lars Andersen 20717441 Lars@andersenaps.dk
U8 John Finding 49113234 jj@finding.nu
U9 Allan Collenette 28778175 ollegabs@hotmail.com
  Pia Heide 29866087 heide1981@icloud.dk
U10 Kristian Darmer 22212012 darmerkristian@hotmail.com
  Linda Holm 26299060 linda_holm@stofanet.dk
U11 Lasse H. Hansen 22923959 lassehansen70@hotmail.dk

U13-1

 

Rudolf Gottschalk

Dennis Tinggaard

28150045

22232201

rudolfg3000@gmail.com

tinggaard@live.dk 

U13-2 Rolf Jessen 51948987 rolfjessen22@gmail.com
  Andreas Frydschou 30258311 andreas.fryd@get2net.dk
U13-3 Søren Viuf Christiansen 29745592 svc@kircksvej.dk
  Rune Bay 99556783 bayrune@gmail.com
U15 Jens Larsen 22268259 jenslarsen@bio.ku.dk
  Bo Larsen 60748363 bofobol@hotmail.com
U16 Jens Larsen 22268259 jenslarsen@bio.ku.dk
  Bo Larsen 60748363 bofobol@hotmail.com
Veteran Henrik Strand 31956545 henrik@sando.dk
       
       

 

Sponsorer

DBU Sjælland

Seneste nyheder

  • Klubnyt
    U 13 tog bronze ved FINAL 4
  • Klubnyt
    U 10 vandt deres pulje i foråret
  • Klubnyt
    U9 til medaljestævne i Espergærde
  • Klubnyt
    U9 vandt bronze ved Fremad Valby Cup 2017 efter spændende straffesparkskonkurrence
  • Klubnyt
    U13, 1 fik sølv til Lions Cup
  • Klubnyt
    U13, 2 ved Lions Cup